Helma Ultra MIPS Charcoal Black

Doprava zdarma
Číslo produktu: 50205

Hledáte helmu, která vám usnadní život, poskytne ochranu a pomůže předcházet nehodám? Helma LUMOS Ultra je vybavena třemi moduly COB LED s pokrytím 360˚, přičemž jasné přední světlo umístěné ve výšce očí je lépe viditelné než klasická světla na kole. Díky 98 integrovaným LED diodám budete pro řidiče nepřehlédnutelní. Dalším bezpečnostním prvkem jsou směrová světla, které můžete aktivovat pomocí přiloženého dálkového ovládání nebo hodinek Apple Watch. LUMOS Ultra je vybavena systémem uchycení na kliknutí, který zajistí pevné a pohodlné posazení na hlavu. Patříte k technologickým nadšencům? Helma je plně kompatibilní s aplikací Strava a hodinkami Apple Watch. Na jedno nabití vydrží až 10 hodin a je napájena lithium-iontovou baterií s kapacitou 1100 mAh. Nabíjení funguje pomocí USB-C. Elektronika je plně utěsněná – helmu je možné využívat za jakéhokoliv počasí. Součástí výbavy je MIPS. Systém integrované ochrany mozku v přilbě. Je navržen tak, aby poskytoval ochranu v případě nárazu pod úhlem nebo rotace. Všechny přilby s certifikací MIPS jsou testovány, aby odolaly nárazu rychlostí až 6,2 metrů za sekundu.   Zařízení LUMOS Ultra můžete propojit s prémiovějším dálkovým ovladačem LUMOS Remote (dostupný samostatně) a rozpoznat, kdy zpomalujete. Když se tak stane, zařízení začne blikat, aby upozornilo na změnu pohybu. Doprovodná aplikace Využijte svou přilbu Lumos na maximum díky propojení s aplikací Lumos Companion. Můžete si přizpůsobit vzory blikání světla, zkontrolovat výdrž baterie, sledovat svou aktivitu a provést synchronizaci se službami Strava a Apple Health. SPECIFIKACE Velikost Délka: 27,5 cm Šířka: 21 cm Výška: 15,5 cm Hmotnost: 370g Obvod hlavy: 54-61 cm Konfigurace LED - Přední strana: 30 bílých LED diod - Zadní: 64 červených LED diod - LED diody COB pro jednotnější vzhled. - Schopnost ovládání směrových světel - Automatická brzdová světla (volitelný upgrade) Baterie - výdrž baterie: 4-10 hodin v závislosti na nastavení - 3,7V 1100mAh lithium-polymerová dobíjecí baterie - Doba nabíjení 3 hodiny - Bezdrátové připojení - Vodotěsnost IPX6 - Bluetooth 4.0 Další funkce - Kompatibilní s hodinkami Apple Watch - Kompatibilní sApple Zdraví - Kompatibilní se Stravou CERTIFIKACE CPSC EN1078 AS2063 F1447

Více
Vyprodaný
Na prodejně: 0 ks
Na eshopu: 0 ks
icon
Získejte dárek v našem e-shopu
  • 10 % sleva při nákupu nad 30 000 Kč

  • 5 % sleva při nákupu nad 15 000 Kč

Sleva bude odečtena v košíku. Nevztahuje se na již zlevněné zboží.
Popis Technické specifikace

Helma Ultra MIPS Charcoal Black

Hledáte helmu, která vám usnadní život, poskytne ochranu a pomůže předcházet nehodám? Helma LUMOS Ultra je vybavena třemi moduly COB LED s pokrytím 360˚, přičemž jasné přední světlo umístěné ve výšce očí je lépe viditelné než klasická světla na kole. Díky 98 integrovaným LED diodám budete pro řidiče nepřehlédnutelní. Dalším bezpečnostním prvkem jsou směrová světla, které můžete aktivovat pomocí přiloženého dálkového ovládání nebo hodinek Apple Watch.

LUMOS Ultra je vybavena systémem uchycení na kliknutí, který zajistí pevné a pohodlné posazení na hlavu.

Patříte k technologickým nadšencům? Helma je plně kompatibilní s aplikací Strava a hodinkami Apple Watch. Na jedno nabití vydrží až 10 hodin a je napájena lithium-iontovou baterií s kapacitou 1100 mAh. Nabíjení funguje pomocí USB-C. Elektronika je plně utěsněná – helmu je možné využívat za jakéhokoliv počasí.

Součástí výbavy je MIPS. Systém integrované ochrany mozku v přilbě. Je navržen tak, aby poskytoval ochranu v případě nárazu pod úhlem nebo rotace. Všechny přilby s certifikací MIPS jsou testovány, aby odolaly nárazu rychlostí až 6,2 metrů za sekundu.

 

Zařízení LUMOS Ultra můžete propojit s prémiovějším dálkovým ovladačem LUMOS Remote (dostupný samostatně) a rozpoznat, kdy zpomalujete. Když se tak stane, zařízení začne blikat, aby upozornilo na změnu pohybu.

Doprovodná aplikace

Využijte svou přilbu Lumos na maximum díky propojení s aplikací Lumos Companion. Můžete si přizpůsobit vzory blikání světla, zkontrolovat výdrž baterie, sledovat svou aktivitu a provést synchronizaci se službami Strava a Apple Health.

SPECIFIKACE
Velikost
Délka: 27,5 cm
Šířka: 21 cm
Výška: 15,5 cm
Hmotnost: 370g
Obvod hlavy: 54-61 cm

Konfigurace LED
- Přední strana: 30 bílých LED diod
- Zadní: 64 červených LED diod
- LED diody COB pro jednotnější vzhled.
- Schopnost ovládání směrových světel
- Automatická brzdová světla (volitelný upgrade)

Baterie
- výdrž baterie: 4-10 hodin v závislosti na nastavení
- 3,7V 1100mAh lithium-polymerová dobíjecí baterie
- Doba nabíjení 3 hodiny
- Bezdrátové připojení
- Vodotěsnost IPX6
- Bluetooth 4.0

Další funkce
- Kompatibilní s hodinkami Apple Watch
- Kompatibilní sApple Zdraví
- Kompatibilní se Stravou

CERTIFIKACE
CPSC
EN1078
AS2063
F1447

Parametry
Varianta:
xl
Rok:
2022
Technické specifikace
Varianta:
xl
Rok:
2022
Alternativní produkty
2022 UVEX HELMA CITY I-VO, WHITE BLACK MAT 52-57
AUTHOR Přilba Skiff Inmold 52-58cm (192 modrá-neonová/černá mat)
Přilba TSG Cadete Solid Color satin black, XXS/XS
Akce
-30%
Helma HJC Ibex 2.0 Matt Glossy White - L (58-61cm)
Akce
-27%
Doprava zdarma

Proč nakupovat u nás?

Rychlé doručení

Osobní přístup

Široký výběr zboží

Nákup na splátky

Půjčovna elektrokol

Načítám