APACHE BICYCLES 2022

APACHE BICYCLES 2022

Značka Apache od svého startu v roce 2001 urazila už pořádný kus cesty. Nic na sebe ale nenechalo dlouho čekat a Apache se začal pěkně rozjíždět. Šlapali do pedálů ještě s větší razancí a po sedmi letech po startu se zapsali do historie jako první český výrobce elektrokol! Tuto značku od počátku vlastnila firma BP Lumen z Úpice až do druhé poloviny tohoto roku, kdy ukončenou produkci značky Apache nahradila novou značkou LEVIT.

Novým vlastníkem značky Apache se stal DAJSPORT z Českých Budějovic.

K tomu, aby kola značky Apache mohla dále pokračovat v cestě a hrdě obstála v nikdy nekončícím závodě s konkurencí, je nutná dokonalá funkčnost a absolutní spolehlivost, a tak i nadále v roce 2022 nepolevují v důrazu na kvalitu používaných komponentů Shimano, Sram a pečlivou montáž. Nový tým Apache Bicycles pracují na tom, aby se kola Apache stala opravdovou srdeční záležitostí svých majitelů. 

Apache se orientuje výhradně na Český trh, kola s motorem Bosch vyrábí ve firmě BPS Šumperk, vlastníkem je KTM, kde jsou jako prémiový partneři a mají tak přístup k nejnovějším systémům Bosch. Jízdní kola a elektrokola s motorem Bafang vyrábějí v italském Devronu, karbonové top modely montují přímo v DajSportu.

Ve středu 24. 11. 2021 jsme měli možnost zhlédnout nové modely kol a elektrokol značky Apache pro rok 2022 (viz foto níže).

 

Podívejte se na předobjednávky těchto kol na našem webu www.kola-lunak.cz